5. Johan Lennarts

Johan Lennarts (1932-1991)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Johan LENNARTS (Eindhoven 1932 - Lagardére 1991)

Johan Lennarts - Abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!

Johan Lennarts - Abstracte compositie, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Eindtijd05-06-2021 om 19:45

Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst