5. Joze Peternelj-Mausar

Joze Peternelj-Mausar (1927-2013)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Joze PETERNELJ-MAUSAR (Jarcja Dolina 1927 - Skofja Loka 2013)

Sloveens

Joze Peternelj-Mausar - Achterglasschildering, Winters tafereel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!

Joze Peternelj-Mausar - Achterglasschildering, Winters tafereel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd01-08-2021 om 20:27

Jaartal1978
Afmetingen62 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGlas
IngelijstIngelijst