Kikuo Saito (1939-2016)
  5. Kikuo Saito
Kikuo Saito (1939-2016)

Kikuo Saito (1939-2016)

Kunstenaar

Kikuo SAITO (Tokyo 1939 - New York 2016)

Saito verhuisde in 1966 van Japan naar New York.

Aangeboden items
9
Verkochte items
4
Nationaliteit
JapansJapans  AmerikaansAmerikaans
Links
Favoriet
FA. (3 x Favoriet)
9 aangeboden items van deze kunstenaar
Kikuo Saito - Beggar's ladder kopen? Bied vanaf 150!
Kikuo Saito - Beggar's ladderGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooremilio

Jaartal1980
Afmetingen107 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kikuo Saito - -KOMPOSITION- großformatige Farbserigrafie auf Bütten, handsigniert, numeriert kopen? Bied vanaf 300!
Kikuo Saito - -KOMPOSITION- großformatige Farbserigrafie auf Bütten, handsigniert, numeriertGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpitpet

Verzending Internationaal

Afmetingen107 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kikuo Saito - -KURARA PAINT- großformatige Farbserigrafie auf Bütten, handsigniert, numeriert kopen? Bied vanaf 300!
Kikuo Saito - -KURARA PAINT- großformatige Farbserigrafie auf Bütten, handsigniert, numeriertGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpitpet

Verzending Internationaal

Afmetingen107.5 cm x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kikuo Saito - -PAPER LAKE- großformatige Farbserigrafie auf Bütten, handsigniert, numeriert kopen? Bied vanaf 300!
Kikuo Saito - -PAPER LAKE- großformatige Farbserigrafie auf Bütten, handsigniert, numeriertGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpitpet

Verzending Internationaal

Kikuo Saito - SILVER LIZARD - Monotypie mit Collage und Malerei kopen? Bied vanaf 500!
Kikuo Saito - SILVER LIZARD - Monotypie mit Collage und MalereiGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpitpet

Verzending Internationaal

Jaartal1986
TechniekMonotype
Afmetingen71 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kikuo Saito - -BLUE FIVE- großformatige Farbserigrafie auf Bütten, handsigniert, numeriert kopen? Bied vanaf 300!
Kikuo Saito - -BLUE FIVE- großformatige Farbserigrafie auf Bütten, handsigniert, numeriertGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpitpet

Verzending Internationaal

Kikuo Saito - -BEGGARS LADDER- großformatige Farbserigrafie auf Bütten, handsig., num. kopen? Bied vanaf 300!
Kikuo Saito - -BEGGARS LADDER- großformatige Farbserigrafie auf Bütten, handsig., num.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpitpet

Verzending Internationaal

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kikuo Saito - -PINK SQUARE- großformatige Farbserigrafie auf Bütten, handsigniert, numeriert kopen? Bied vanaf 300!
Kikuo Saito - -PINK SQUARE- großformatige Farbserigrafie auf Bütten, handsigniert, numeriertGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpitpet

Verzending Internationaal

Kikuo Saito - ONION TRAIN-, handsigniert, nummeriert kopen? Bied vanaf 300!
Kikuo Saito - ONION TRAIN-, handsigniert, nummeriertGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpitpet

Verzending Internationaal

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Kikuo Saito

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Kikuo Saito? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Kikuo Saito. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Kikuo Saito en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Kikuo Saito te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Kikuo Saito!

Volg het aanbod kunst van Kikuo Saito te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Kikuo Saito te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Kikuo Saito instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Kikuo Saito kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Kikuo Saito!

Waarom via Kunstveiling kunst van Kikuo Saito kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Kikuo Saito en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Kikuo Saito via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Kikuo Saito of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Kikuo Saito?

Kunst kopen van Kikuo Saito begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Kikuo Saito, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Kikuo Saito. Om meer kans te maken om de Kikuo Saito te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Kikuo Saito! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.