Klaas Gubbels (1934)
  5. Kunstenaar
  6. >
  7. Klaas Gubbels
Klaas Gubbels (1934)

Klaas Gubbels (1934)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus, Fotograaf

Klaas GUBBELS (Rotterdam 1934)

Klaas Gubbels (geboren in 1934) is een prominente Nederlandse kunstenaar wiens werk bekend staat om zijn kenmerkende stijl en iconische thema's. Met een carrière die zich uitstrekt over meerdere decennia, heeft Gubbels een blijvende indruk gemaakt op de nationale en internationale kunstscene.

Gubbels staat vooral bekend om zijn stillevens van alledaagse objecten, zoals koffiekannen, tafels en stoelen. Zijn kunstwerken zijn doordrenkt met eenvoud en herkenbaarheid, terwijl ze tegelijkertijd een diepere betekenis en symboliek bevatten. Door zijn objecten te isoleren en te abstraheren, creëert Gubbels een unieke visuele taal die zijn kunstwerken onderscheidend maakt.

De kunst van Klaas Gubbels straalt een gevoel van rust en contemplatie uit, en nodigt het publiek uit om aandacht te schenken aan de schoonheid van alledaagse dingen. Zijn gebruik van strakke lijnen, gedurfde kleuren en herhalende vormen draagt bij aan de herkenbaarheid en universaliteit van zijn werk.

Met tentoonstellingen in gerenommeerde galeries en musea over de hele wereld heeft Gubbels een solide reputatie opgebouwd als een kunstenaar wiens werk zowel geliefd is bij kunstliefhebbers als verzamelaars. Zijn vermogen om eenvoudige objecten te transformeren in poëtische kunstwerken is een weerspiegeling van zijn diepgaande artistieke visie.

Of het nu gaat om zijn schilderijen, sculpturen of grafische werken, de kunst van Klaas Gubbels blijft relevant en betoverend. Zijn vermogen om schoonheid te vinden in het alledaagse en dit om te zetten in tijdloze kunst, maakt hem tot een onmiskenbaar figuur in de moderne kunstwereld.
Aangeboden items
56
Verkochte items
1621
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
Klaas Gubbels - boven de stad kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands boven de stad
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Klaas Gubbels - Koffiekan kopen? Bied vanaf 1250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Koffiekan
Techniek Acryl
Afmetingen 4 x 4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Koper (Metaal)
€ 1.250
Direct kopen
Klaas Gubbels - hand ingekleurde zeefdruk: Stilleven - 1979 - 2021 (uniek item!) kopen? Bied vanaf 395!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands hand ingekleurde zeefdruk: Stilleven - 1979 - 2021 (uniek item!)
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Klaas Gubbels - met de hand ingekleurde grote zeefdruk (Aquarel) - 2002 kopen? Bied vanaf 595!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands met de hand ingekleurde grote zeefdruk (Aquarel) - 2002
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijste gemengde techniek op doek: "Volksbond" Rotterdam - 2021 kopen? Bied vanaf 2399!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste gemengde techniek op doek: "Volksbond" Rotterdam - 2021
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.399
Direct kopen
Klaas Gubbels - grote ets/aquatint, met de hand bewerkt met aquarel: "Mijn model" - 1987 kopen? Bied vanaf 395!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands grote ets/aquatint, met de hand bewerkt met aquarel: "Mijn model" - 1987
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen

Kunst van Klaas Gubbels kopen

De ketels, kannen, stoelen en tafels van Klaas Gubbels, wie herkent zijn kunstwerken niet? Liefhebbers van de karakteristieke beeldtaal van Klaas Gubbels kopen via Kunstveiling eenvoudig de mooiste Klaas Gubbels schilderijen, aquarellen, etsen en houtdrukken via de online veiling. Bekijk het actuele aanbod kunstwerken van Klaas Gubbels te koop en bied mee!

Het omvangrijke oeuvre kunstwerken van Klaas Gubbels

Wilt u graag Klaas Gubbels kunstwerken kopen voor aan de muur? Klaas Gubbels is één van de belangrijkste hedendaagse kunstenaars in Nederland. Alhoewel het aantal onderwerpen dat Klaas Gubbels gebruikt in zijn kunst beperkt is, heeft hij een zeer omvangrijk oeuvre waarin de ketel of koffiekan, de stoel, de tafel of de fles steeds weer in andere kleuren of composities figureren. Door de wijze waarop hij deze gewone en alledaagse objecten in beeld brengt, maakt hij ze bijzonder. Veel museale collecties bezitten kunstwerken van Klaas Gubbels, zoals het Stedelijk Museum in Amsterdam en Museum Boijmans van Beuningen. Wilt u ook een eigen Klaas Gubbels kunstwerk bemachtigen? Voor uw eigen collectie of om iemand cadeau te doen? Bied dan mee op prachtige Klaas Gubbels kunstwerken te koop via Kunstveiling!

Haal een unieke blikvanger van Klaas Gubbels in huis

Koopt u een uniek schilderij van Klaas Gubbels via de online veiling, dan haalt u zonder twijfel een echte blikvanger in huis! Menig kunstliefhebber is gecharmeerd van de eenvoudige maar weloverwogen stijl van Klaas Gubbels, waarin de hoofdrol dikwijls is weggelegd voor een ogenschijnlijk eenvoudige ketel. Naast tweedimensionale werken zoals schilderijen en grafiek heeft Gubbels ook veel beelden vervaardigd, zoals levensgrote ketels van cortenstaal of driedimensionale stoelen van hout. Houd voor een origineel kunstwerk boven de bank óf een prachtig groot beeld om de ruimte mee te vullen het aanbod Klaas Gubbels kunstwerken in de gaten en breng een bod uit op dat ene mooie schilderij of beeld dat u raakt! Via Kunstveiling koopt u eenvoudig een Klaas Gubbels voor in huis.

Houtsneden en zeefdrukken van Klaas Gubbels kopen

Bij Kunstveiling treft u doorgaans een grote collectie grafiek van Klaas Gubbels. Echte grafische werken die in oplage zijn vervaardigd, dus geen Klaas Gubbels poster of prints. Via de veiling biedt u eenvoudig mee op de mooiste Klaas Gubbels zeefdrukken, houtsneden, etsen en litho’s tegen betaalbare veilingprijzen. Heeft u zelf een Klaas Gubbels zeefdruk te koop, of een ander kunstwerk? Aarzel dan niet om deze via Kunstveiling aan te bieden

Hoe werkt kunst van Klaas Gubbels kopen via Kunstveiling?

Kunstwerken van Klaas Gubbels kopen via Kunstveiling is erg eenvoudig. Om mee te kunnen bieden op de kunstwerken van Klaas Gubbels heeft u een persoonlijk Kunstveiling account nodig. Via de biedknop op de pagina van het kunstwerk dat u heeft gevonden plaatst u snel en gemakkelijk een bod. Tijdens het plaatsen van dit bod ziet u direct wat de totale kosten zijn. Wilt u meer kans maken om het kunstwerk te winnen? Dan kunt u ook een autobod instellen. Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! U heeft een echte Klaas Gubbels bemachtigd! De verkoper neemt contact met u op om uw aankoop af te handelen. Was een andere koper u net voor? Bekijk dan het overige aanbod kunst te koop van Klaas Gubbels of blijf per e-mail op de hoogte van nieuw aangeboden kunstwerken door Klaas Gubbels als favoriet in te stellen.

Bent u geïnteresseerd in andere moderne en hedendaagse kunstenaars? Bekijk ook eens het aanbod kunstwerken in de veiling van Herman Brood, Roger Raveel, Lucebert en Theo Wolvecamp.