5. Leo Johannes van Gemert

Leo Johannes van Gemert (1912-1989)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Leo Johannes van GEMERT (Strijp 1912 - Eindhoven 1989)

Leo Johannes van Gemert - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 95!

Leo Johannes van Gemert - Bloemstilleven

Geplaatst doorMartha

Eindtijd14-03-2021 om 19:44

Afmetingen96 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst