5. Louise Jacoba van Essen

Louise Jacoba van Essen (1870-1936)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Louise Jacoba van Essen legde al jong een uitzonderlijk schilder- en tekentalent aan de dag. Daarom mocht zij op 18-jarige leeftijd les nemen bij de Haagse schilder R.E.J. Scheurleer en later bij Simon van den Berg. In haar werk ligt de nadruk op landschappen en bloemstillevens, die worden gekenmerkt door een prachtig kleurgebruik. Na haar huwelijk met A. Stuiveling woonde en werkte zij achtereenvolgens in Den Haag, Amersfoort, Appingedam en Laren, waar zij in 1936 overleed. Musea: o.a. Goois Museum in Hilversum.

Louise Jacoba van Essen - C5072-13, Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 150!

Louise Jacoba van Essen - C5072-13, Bloemstilleven

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd16-05-2021 om 19:33

Afmetingen63 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst