5. Maria Adela Piscaro

Maria Adela Piscaro (1924-1983)

1 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Maria Adela PISCARO (1924 - 1983)

Maria Adela Piscaro - ABSTRACT PERSONAGE kopen? Bied vanaf 75!

Maria Adela Piscaro - ABSTRACT PERSONAGE

Geplaatst doorbbtornado2

Eindtijd16-02-2021 om 21:14

Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst