5. Max Reneman

Max Reneman (1923-1978)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Max RENEMAN (Groningen 1923 - Palermo 1978)

Max Reneman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Max Reneman - Zonder titel

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd24-04-2021 om 22:12

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen52 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst