5. Nguyen Quang Minh

Nguyen Quang Minh (1970)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Nguyen QUANG MINGH (1970)

Nguyen Quang Minh - Olieverf op doek, Instants of nights - Ingelijst kopen? Bied vanaf 15!

Nguyen Quang Minh - Olieverf op doek, Instants of nights - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd02-08-2021 om 20:22

Jaartal1999
Afmetingen104.5 cm x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst