5. Rubens Gerchman

Rubens Gerchman (1942-2008)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Rubens GERCHMAN (1942, Rio de Janeiro - 2008 Sao Paolo)

Rubens Gerchman - Gemengde druktechniek, Kiss kopen? Bied vanaf 70!

Rubens Gerchman - Gemengde druktechniek, Kiss

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd25-07-2021 om 19:19

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen63.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst