5. Rudolf Bremmer

Rudolf Bremmer (1900-1993)

1 aangeboden items / 31 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Rudolf BREMMER was de zoon van H.P.Bremmer, de kunstenaar en kunstcriticus uit de eerste helft van de twintigste eeuw.Rudolf Bremmer was schilder , tekenaar, aquarellist en graficus.Hij werd geboren in 1900 in Den Haag en stierf in 1993 in Laren.

Rudolf Bremmer - Houtsnede: Huizen in aanbouw - Montmartre kopen? Bied vanaf 45!

Rudolf Bremmer - Houtsnede: Huizen in aanbouw - Montmartre

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd25-04-2021 om 19:43

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst