5. Toon Jansen

Toon Jansen (1937-2008)

2 aangeboden items / 37 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Toon JANSEN (Den Bosch 1937 - ?? 2008)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Toon Jansen - houtsnede | 'Zonder titel' | 1970 kopen? Bied vanaf 50!

Toon Jansen - houtsnede | 'Zonder titel' | 1970

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd01-08-2021 om 21:21

Jaartal1970
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Toon Jansen - speciale uitgaven van de LUIS kopen? Bied vanaf 100!

Toon Jansen - speciale uitgaven van de LUIS

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst dooriledere

Eindtijd02-06-2021 om 19:36

Jaartal1964
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen36 cm x 50 cm (h x b)