5. Toon van de Muysenberg

Toon van de Muysenberg (1901-1967)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

(1901-1967)

Toon van de Muysenberg - Litho - Stilleven kopen? Bied vanaf 25!

Toon van de Muysenberg - Litho - Stilleven

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd07-05-2021 om 21:40

TechniekLitho
Afmetingen54.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout