5. Valentine Hobson

Valentine Hobson (1924-1987)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Valentine HOBSON

Valentine Hobson - uitgestrekt landschap in vermoedelijk Frankrijk kopen? Bied vanaf 195!

Valentine Hobson - uitgestrekt landschap in vermoedelijk Frankrijk

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

Eindtijd18-07-2021 om 19:18

Afmetingen68 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst