5. Victor Linford

Victor Linford (1940-2002)

2 aangeboden items / 22 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)

Victor LINFORD (Londen 1940 - 2002), metarealist/surrealist. Werkte in Nederland o.a. in Nijmegen.

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Victor Linford - Gemengde techniek - 1973 kopen? Bied vanaf 275!

Victor Linford - Gemengde techniek - 1973

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd08-08-2021 om 21:45

Jaartal1973
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Victor Linford - map met 10 prenten (2/150) kopen? Bied vanaf 255!

Victor Linford - map met 10 prenten (2/150)

Geplaatst doorbobthai

Eindtijd18-04-2021 om 21:54

TechniekEts
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst