5. Viviane Ludovique Longtain

Viviane Ludovique Longtain (1943)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Viviane Ludovique LONGTAIN (1943)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Viviane Ludovique Longtain - MARCHE CELESTE kopen? Bied vanaf 150!

Viviane Ludovique Longtain - MARCHE CELESTE

Geplaatst doorbbtornado2

Eindtijd16-02-2021 om 21:06

Jaartal1977
Afmetingen80 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Viviane Ludovique Longtain - BAIN DE PIEDS kopen? Bied vanaf 150!

Viviane Ludovique Longtain - BAIN DE PIEDS

Geplaatst doorbbtornado2

Eindtijd16-02-2021 om 21:26

Jaartal1977
Afmetingen63 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst