5. Walter Kerkhofs

Walter Kerkhofs (1944)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Walter KERKHOFS (Reusel 1944)

Walter Kerkhofs - Fahrrad fahren kopen? Bied vanaf 85!

Walter Kerkhofs - Fahrrad fahren

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBonaMi

Eindtijd29-07-2021 om 22:51

Jaartal2002
TechniekAquarel
Afmetingen43 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst