5. Will Berg

Will Berg (1921-2001)

2 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Will BERG (1921 - 2001)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Will Berg - Pentekening & monumentaal œuvreboek kopen? Bied vanaf 35!

Will Berg - Pentekening & monumentaal œuvreboek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Eindtijd14-04-2021 om 20:03

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Will Berg - C2428, Landschap kopen? Bied vanaf 200!

Will Berg - C2428, Landschap

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd27-05-2021 om 19:38

Afmetingen86.5 cm x 106.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst