Herman Krikhaar - Zeefdruk: "l'amour pour" - 1995
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans
Marcel van Hoef - Landschap met stenen
Anne van de Pals - Litho: "Trachten te leven" - 1998
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Carla Kleekamp (1937): En suspens, kleurets/reliëfdruk
Zie ook: https://rkd.nl/explore/artists/44630 en http://www.carlakleekamp.nl/
Gesigneerd in potlood, rechtsonder: en suspens – Carla Kleekamp éprouve d’artiste 1983(?) voor Bardine 3 mei 1986
Jaartal: 1986
Techniek: kleurenets/reliëfdruk
Ingelijst: nee
Conditie: paar vlekjes, resten papierplakband achterzijde randen.
Beeldmaat: 22 x 33 cm
Papiermaat: 33 x 42 cm
Kosten verzending in NL € 10. Overige landen: Verzendkosten op aanvraag (gebruik de button 'Vraag de verkoper') Dit werk kan worden afgehaald (zonder verdere kosten).
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 25-3-2017 om 14:47 |
Eindtijd | 1-4-2017 om 15:47 |