Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Voornaam: Karl
Geboren in 1938 in Aken
Voltooide zijn opleiding als grafisch ontwerper in zijn geboortestad in 1963 . Later was hij als docent grafische kunst en illustratie in Amsterdam
Hij exposeerde in 1972 bij Galerie Guido de Spa in Amsterdam
Karl Cohnen woont in Holzminden, was er van 1973-1999 werkzaam in de parfumindustrie als grafisch ontwerper.
Linosnede Gesigneerd in potlood
Niet ingelijst
Wjasma
Afmeting afbeelding 14 x 18 cm.
Bladmaat 33x43 cm.
Het werk is in goede staat!
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wanroij, Nederland |
Objectlocatie | Wanroij, Nederland |
Starttijd | 16-4-2017 om 22:42 |
Eindtijd | 26-4-2017 om 22:42 |