Louis Icart - "Lets' go Swimming"
Maurice Paul - heuvellandschap nabij Ukkel
Augusto Moriani - "De Vagebond" (Tete de Brigand)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Kunstenaar in hart en nieren, Industrieel ontwerper bij de Sphinx te Maastricht van 1945 - 1982.
Afmeting werk: Hoog 27 x Br. 21.5
Niet ingelijst, maar wel met mooie Passe Partout: Hoog 50 x Br. 40 cm.
Gesigneerd rechts onder.
Schilderij is in zeer goede staat, ik garandeer het werk van A. Corstjens op echtheid, voor meer info over de schilder www.toinecorstjens.nl
Prijs: 225 Euro.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maastricht, Nederland |
Objectlocatie | Maastricht, Nederland |
Starttijd | 28-7-2017 om 15:42 |
Eindtijd | 12-8-2017 om 14:42 |