Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Schilder : Armand Campi (1942-2008)
Titel/Voorstelling: " Madonna "
Datering: ca. 1980
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 50 x 45 cm (doek) en 52 x 47 cm ( in lijst)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed
ARMAND CAMPI (1942-2008) WERD IN VICHY, FRANKRIJK GEBOREN, BRACHT ZIJN JEUGD DOOR IN CUBA EN KWAM OP ZIJN NEGENTIENDE ALLEEN NAAR NAAR PARIJS. DAAR VOLGDE HIJ SCHILDERLESSEN AAN LA GRANDE CHAUMIËRE. IN 1994 KWAM HIJ NAAR NEDERLAND WAAR HIJ IN 2008 OVERLEED.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 10-6-2017 om 14:56 |
Eindtijd | 24-6-2017 om 23:11 |