Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
groot-realistisch-grafiek-poen-de-wijs-1948-2014-lithografie-vrouw
groot-realistisch-grafiek-poen-de-wijs-1948-2014-lithografie-vrouwgroot-realistisch-grafiek-poen-de-wijs-1948-2014-lithografie-vrouwgroot-realistisch-grafiek-poen-de-wijs-1948-2014-lithografie-vrouwgroot-realistisch-grafiek-poen-de-wijs-1948-2014-lithografie-vrouwgroot-realistisch-grafiek-poen-de-wijs-1948-2014-lithografie-vrouwgroot-realistisch-grafiek-poen-de-wijs-1948-2014-lithografie-vrouw
Groot Realistisch grafiek Poen de Wijs 1948-2014) Lithografie "Vrouw "
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
amsterdam
1211 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Poen de Wijs 1948

Kunstenaar : Poen de Wijs (1948-2014)
Titel/Voorstelling : " Song of Songs "
Datering : 1986
Medium / Techniek : steendruk op geschept papier (edition Steltman Amsterdam)
Oplage : exemplaar 29 van 180
Maten : 65 x 50 cm (bladmaat)
Gesigneerd : met potlood midden onder
Conditie : goed

In Nijmegen wordt op 23 januari 1948 de Nederlandse kunstschilder Poen de Wijs geboren. Van 1966 tot 1971 studeerde hij aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. De Wijs heeft met zijn werk een interessante ontwikkeling doorgenomen. Waar zijn werken in het begin nog heel abstract waren, werden ze gedurende de jaren steeds realistischer. Zijn eerste realistische aquarellen dateren uit 1977, vervolgens heeft hij een oeuvre opgebouwd van meer dan 800 werken. Door deze eerste aquarellen werd de Wijs bekend in Nederland, maar ook in het buitenland heeft Poen de Wijs succes geboekt. In onder andere Indonesië, Duitsland, Zwitserland, USA en Spanje zijn er tentoonstellingen georganiseerd van Poen de Wijs
Poen de Wijs was in hoge mate geïnspireerd door klassieke muziek en theater. Hij schilderde heel thematisch en dat is terug te zien in verschillende werken van de kunstschilder.

Bod
€ 5,00

volgend minimum bod:
€7

Starttijd
Eindtijd
Aantal biedingen
4
wimbras
€ 5.00
Reinaert
€ 3.00
wimbras
€ 3.00
Reinaert
€ 1.00

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in amsterdam

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 15 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.