Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Henk Pieter Pander - Amerikaans Landschap 1967
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets door Cor de Wolff
Voorstelling van een fantasiedier
Losbladig, beeldmaat 15x6, bladmaat 21x10
Gesigneerd in potlood r.o. 'CordeWolff'
Gedateerd en gemonogrammeerd m.o. in de druk '1961 CdW'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 3-10-2017 om 12:51 |
Eindtijd | 17-10-2017 om 19:51 |