14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Ets door Eugene Rensburg
Voorstelling van Maison Hayart, Quai de la Golee Liege
Losbladig, beeldmaat 28x21, bladmaat 45x32
Gesigneerd in potlood r.o. 'EugRensburg'
Getiteld in de druk l.o. en tevens gesigneerd in de druk r.o.
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 19-9-2018 om 10:15 |
Eindtijd | 30-9-2018 om 13:00 |