Jacob Boudewijn Volkers - Naakte dame
Guy Vandenbranden - Zonder titel
Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi geometrische zeefdruk van Hans Klaui. Kan worden afgehaald en bekenen in onze galerie, Rotor in Gorcum of verzonden worden per aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 7-8-2023 om 10:32 |
Eindtijd | 21-8-2023 om 20:16 |