14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jan Schoenmakers- ingelijste ets: Zonder Titel; jaar: 1986; nummer: 3/10; rechterzijkant gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar; afm. incl. lijst: h89 x b67 cm; afm. voorstelling: h71 x b50,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 14-1-2018 om 23:23 |
Eindtijd | 21-1-2018 om 20:23 |