Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets, beeldmaat 28x20cm. van J. van Raay.
In druk en handgesigneerd r.o.
Wat vergeeld, verder in goede staat, met lijst 43,5x36,5cm.
Afhalen of aangetekend verzenden(kst. 9 euro)
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 30-3-2018 om 16:50 |
Eindtijd | 3-4-2018 om 16:50 |