Ad Arma - Ets: "Drifters II" - 1997
Ad Dekkers - Boekje: uitgever: Amadulo (Italië), met 12 voorstellingen vd kunstenaar - 1970
Romain Malfliet - Boswegel belsele
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Etienne Elias uit 1969. Titel: Eclips. Het werk is uitgegeven door Prent 190. Nummer: 50/190. Afmetingen werk: H73 x b55 cm. Conditie: in goede staat. Langs de linkerrand zitten een paar minieme kreukeltjes die bij inlijsting volledig onder de passe-partout vallen. Het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
ZZBEL
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 7-3-2018 om 13:26 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 20:26 |