Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Bijzonder schilderij van Anton Heyboer in een prachtige design lijst
Formaat 44,5 x 64,5 cm
Gesigneerd
In zeer goede conditie
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 10 euro, andere EU landen 18,50 euro .
Garantie: De standaard garantie op werken is 3 weken.
Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
Code: ZZZW
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enkhuizen, Nederland |
Objectlocatie | Enkhuizen, Nederland |
Starttijd | 13-5-2018 om 13:15 |
Eindtijd | 27-5-2018 om 13:15 |