Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 51 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 60 |
Typisch jaren 70 werk van de Tsjechische kunstenaar Petr Hampl. Plezier in de branding, wie wil dat niet? Nu nog gewoon verhandelbaar maar als het huidige culturele klimaat zich zo doorontwikkeld dan is dit soort kunst binnenkort de nieuwe “entartete” kunst ;-)
Ets op papier, met potlood gesigneerd, getiteld (voor mij niet leesbaar) en genummerd (15/60). In goede conditie; blad is egaal (licht) verkleurd en er zitten wat lichte kreukjes aan de randen van de marges, en er is op een paar plaatsen sprake van wat foxing. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 74cm x 51cm (blad), 59cm x 41cm (beeld)
ZZZW
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Blad is egaal (licht) verkleurd, er zitten wat lichte kreukjes aan de randen van de marges, en er is op een paar plaatsen sprake van wat foxing. Ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 10-6-2019 om 8:21 |
Eindtijd | 24-6-2019 om 19:30 |