AndyAndermael
  5. AndyAndermael

AndyAndermael

Lid sinds 2024 / berchem, België

1 aangeboden items / 11 verkochte items

Roger Raveel - 'Grafisch panorama met doel' 1952 kopen? Bied vanaf 70!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch 'Grafisch panorama met doel' 1952
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 70