Fundgrube
  5. Fundgrube

Fundgrube

Lid sinds 2007 / Bad Waldsee, Duitsland

13 aangeboden items / 17 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)
13 aangeboden items door deze verkoper

Isa Genzken - Farboffset mit Gefälligkeitssignatur kopen? Bied vanaf 350!
Isa Genzken - Farboffset mit GefälligkeitssignaturGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorFundgrube
Verzending Internationaal
Jaartal2009
TechniekOffset
Afmetingen74 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Indrek Kostabi - ONE WAY DOWN, signiert kopen? Bied vanaf 270!
Paul Indrek Kostabi - ONE WAY DOWN, signiertVinyl
Geplaatst doorFundgrube
Verzending Internationaal
Jaartal2005
TypeLP
Stefanie Schneider - TILL DEATH DO US PART, signiert kopen? Bied vanaf 270!
Stefanie Schneider - TILL DEATH DO US PART, signiertVinyl
Geplaatst doorFundgrube
Verzending Internationaal
Jaartal2009
TypeLP
Heike Kati Barath - Ohne Titel, Farbsiebdruck, signiert und nummeriert kopen? Bied vanaf 230!
Heike Kati Barath - Ohne Titel, Farbsiebdruck, signiert und nummeriertGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorFundgrube
Verzending Internationaal
Jaartal2013
Afmetingen65 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Heike Kati Barath - Farbsiebdruck, signiert, datiert und nummeriert kopen? Bied vanaf 180!
Heike Kati Barath - Farbsiebdruck, signiert, datiert und nummeriertGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorFundgrube
Verzending Internationaal
Jaartal2019
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Indrek Kostabi - Thank JJ, signiert kopen? Bied vanaf 930!
Paul Indrek Kostabi - Thank JJ, signiertSchilderij
Geplaatst doorFundgrube
Verzending Internationaal
Jaartal2019
Afmetingen95 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Damien Hirst - Red Hot Chili Pepper`s I`m with you, signiert kopen? Bied vanaf 525!
Damien Hirst - Red Hot Chili Pepper`s I`m with you, signiertVinyl
Geplaatst doorFundgrube
Verzending Internationaal
Jaartal2011
TypeLP
Stefanie Schneider - Officer`s wives club, part 1 + part 2, signiert und 8/25 nummeriert kopen? Bied vanaf 380!
Stefanie Schneider - Officer`s wives club, part 1 + part 2, signiert und 8/25 nummeriertFotografie
Geplaatst doorFundgrube
Verzending Internationaal
Jaartal1999
TechniekC-Print
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Stefanie Schneider - Untitled, 60 x 80 cm, signiert und 3/5 nummeriert kopen? Bied vanaf 280!
Stefanie Schneider - Untitled, 60 x 80 cm, signiert und 3/5 nummeriertFotografie
Geplaatst doorFundgrube
Verzending Internationaal
Jaartal2006
TechniekC-Print
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Thomas Ruff - Nudel und Maschinen mit Gefälligkeitssignatur kopen? Bied vanaf 240!
Thomas Ruff - Nudel und Maschinen mit GefälligkeitssignaturAffiches
Geplaatst doorFundgrube
Verzending Internationaal
Jaartal2003
TechniekOffset
Afmetingen84 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Markus Lüpertz - Ohne Titel, Radierung, signiert und nummeriert kopen? Bied vanaf 240!
Markus Lüpertz - Ohne Titel, Radierung, signiert und nummeriertGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorFundgrube
Verzending Internationaal
Jaartal1998
TechniekEts
Afmetingen31 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ai Weiwei - Day Taxi, signiert kopen? Bied vanaf 550!
Ai Weiwei - Day Taxi, signiertVinyl
Geplaatst doorFundgrube
Verzending Internationaal
Jaartal2005
TypeLP
Ai Weiwei - Offset Kunsthaus Bregenz, signiert kopen? Bied vanaf 280!
Ai Weiwei - Offset Kunsthaus Bregenz, signiertAffiches
Geplaatst doorFundgrube
Verzending Internationaal
Jaartal2011
TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst