TosDsign
  5. TosDsign

TosDsign

Lid sinds 2021 / Woerden, Nederland

3 aangeboden items / 84 verkochte items

Philips - Design i.c.m. Massive: Tafellamp in rvs/aluminium "zilverlook" kopen? Bied vanaf 120!
Philips (1891) Nederlands Design i.c.m. Massive: Tafellamp in rvs/aluminium "zilverlook"
Afmetingen 20 x 30 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1300 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 120
Niet of onleesbaar gesigneerd - Beatles - Album hoezen op wand met fiets (op canvas) kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Beatles - Album hoezen op wand met fiets (op canvas)
Techniek Overig
Afmetingen 40 x 80 cm (h x b)
Huidig bod
€ 20
4 biedingen
Lodewijk Johannes Kleijn - Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) - Zandpad langs de molen kopen? Bied vanaf 295!
Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) Nederlands Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) - Zandpad langs de molen
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295