VeilingmeesterCollecties
  5. VeilingmeesterCollecties

VeilingmeesterCollecties

Lid sinds 2013 / Amstelveen, Nederland

110 aangeboden items / 30043 verkochte items

FA. (250 x Favoriet)
110 aangeboden items door deze verkoper
Annemiki Bok - Zeefdruk, Medicine Woman - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Annemiki Bok - Zeefdruk, Medicine Woman - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Afmetingen98 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Verstijnen - Zeefdruk, Broer en Zus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Ad Verstijnen - Zeefdruk, Broer en Zus - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen88 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wouter Stips - Zeefdruk, Dan aten we vis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Wouter Stips - Zeefdruk, Dan aten we vis - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1999
Afmetingen63 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Shahid Parvez - Zeefdruk op dibond, Meisje met tijger (met ophangsysteem) kopen? Bied vanaf 50!
Shahid Parvez - Zeefdruk op dibond, Meisje met tijger (met ophangsysteem)

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen82 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeroen Gerlofsma - Acryl op doek, Leeuw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Gerlofsma - Acryl op doek, Leeuw - Ingelijst

TechniekAcryl
Afmetingen84 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Shahid Parvez - Zeefdruk op dibond, New friend (met ophangsysteem) kopen? Bied vanaf 50!
Shahid Parvez - Zeefdruk op dibond, New friend (met ophangsysteem)

Grafiek (handgesigneerd)

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Verstijnen - Zeefdruk, Drie advocaten- Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Ad Verstijnen - Zeefdruk, Drie advocaten- Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen93 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wil Willemsen - Zeefdruk, Les Japonaises - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Wil Willemsen - Zeefdruk, Les Japonaises - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen93 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Clemens Briels - Zeefdruk, Mujer kopen? Bied vanaf 100!
Clemens Briels - Zeefdruk, Mujer

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2005
Afmetingen31 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Meijer - Acryl op doek, Vlinder 5 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Peter Meijer - Acryl op doek, Vlinder 5 - Ingelijst

TechniekAcryl
Afmetingen54 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Vierveijzer - Olieverf op doek, Wit voetje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!
Henk Vierveijzer - Olieverf op doek, Wit voetje - Ingelijst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lee Cole - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Lee Cole - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot)

TechniekAcryl
Afmetingen112 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Klap klap klap een roos II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Klap klap klap een roos II - Ingelijst

TechniekAcryl
Afmetingen77.5 cm x 96.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Vanhorck - Acryl op doek, Meditaties tweeluik, deel 2 kopen? Bied vanaf 300!
Hans Vanhorck - Acryl op doek, Meditaties tweeluik, deel 2

Jaartal2001
TechniekAcryl
Afmetingen85 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Vanhorck - Acryl op doek, Abstract with yellow kopen? Bied vanaf 300!
Hans Vanhorck - Acryl op doek, Abstract with yellow

Jaartal2003
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Acryl op doek, Montfort-en-Challose I kopen? Bied vanaf 150!
Ronald Boonacker - Acryl op doek, Montfort-en-Challose I

TechniekAcryl
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marco Kooiman - Olieverf op doek, Fruttarolo (Groot) kopen? Bied vanaf 400!
Marco Kooiman - Olieverf op doek, Fruttarolo (Groot)

Jaartal2007
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Meijer - Acryl op doek, Verder dan ooit - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 450!
Peter Meijer - Acryl op doek, Verder dan ooit - Ingelijst (Groot)

Jaartal2004
TechniekAcryl
Afmetingen122 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bram Reijnders - Polygrafie en epoxy, Elements of Forgotten Beauty (met ophangsysteem) kopen? Bied vanaf 100!
Bram Reijnders - Polygrafie en epoxy, Elements of Forgotten Beauty (met ophangsysteem)

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekPolygrafie
Afmetingen35 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Bram Reijnders - Gemengde techniek, Letter to harmony - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Bram Reijnders - Gemengde techniek, Letter to harmony - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen108 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Miriam Slaats - Acryl op doek, 'N knuf van een homo-koe - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!
Miriam Slaats - Acryl op doek, 'N knuf van een homo-koe - Ingelijst (Zeer groot)

Jaartal1992
TechniekAcryl
Afmetingen114 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wil Willemsen - Zeefdruk, Intermezzo - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!
Wil Willemsen - Zeefdruk, Intermezzo - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen103 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marc Langer - Zeefdruk, HY op de pont kopen? Bied vanaf 60!
Marc Langer - Zeefdruk, HY op de pont

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen66 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arthur Bernard - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Arthur Bernard - Zeefdruk, Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arthur Bernard - Zeefdruk, Couple kopen? Bied vanaf 40!
Arthur Bernard - Zeefdruk, Couple

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen42 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maria Luisa Sanz - Zeefdruk, Still life blue kopen? Bied vanaf 40!
Maria Luisa Sanz - Zeefdruk, Still life blue

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen35 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeroen Gerlofsma - Acryl op doek, Saar kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Gerlofsma - Acryl op doek, Saar

TechniekAcryl
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arthur Bernard - Zeefdruk, Bottles kopen? Bied vanaf 40!
Arthur Bernard - Zeefdruk, Bottles

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen31 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michiel Molenaar - Zeefdruk, Elephant kopen? Bied vanaf 40!
Michiel Molenaar - Zeefdruk, Elephant

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2006
Afmetingen34 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tineke Dijkstra - Fotografie, Vrachtwagen II kopen? Bied vanaf 60!
Tineke Dijkstra - Fotografie, Vrachtwagen II

Fotografie

TechniekC-Print
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Teun Voeten - Fotografie, Madison Square Park kopen? Bied vanaf 40!
Teun Voeten - Fotografie, Madison Square Park

Fotografie

Jaartal2002
TechniekPortfolio
Afmetingen48 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Paul Versteeg - Fotografie, Rotterdam 10 kopen? Bied vanaf 35!
Paul Versteeg - Fotografie, Rotterdam 10

Fotografie

TechniekC-Print
Afmetingen48 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piotr Konkel - Zeefdruk, B leaf kopen? Bied vanaf 35!
Piotr Konkel - Zeefdruk, B leaf

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2000
Afmetingen26 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Zeefdruk, Sweet dreams kopen? Bied vanaf 60!
Wouter Stips - Zeefdruk, Sweet dreams

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2001
Afmetingen42 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anneke Peereboom - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Anneke Peereboom - Zeefdruk, Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
Afmetingen42 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Clemens Briels - Zeefdruk, As soon as Jenny kopen? Bied vanaf 100!
Clemens Briels - Zeefdruk, As soon as Jenny

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2000
Afmetingen51 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ellen van Toor - Zeefdruk, Fruitschaal kopen? Bied vanaf 40!
Ellen van Toor - Zeefdruk, Fruitschaal

Grafiek (handgesigneerd)

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Clemens Briels - Zeefdruk, Mujer (pelo azul) kopen? Bied vanaf 100!
Clemens Briels - Zeefdruk, Mujer (pelo azul)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2005
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dana Andreev - Kleurenets, Little smile kopen? Bied vanaf 100!
Dana Andreev - Kleurenets, Little smile

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2005
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Brauck - Zeefdruk, Suze kopen? Bied vanaf 40!
Willem Brauck - Zeefdruk, Suze

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen32 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frits van Eeden - Giclée op doek, Koeien trio 2 kopen? Bied vanaf 100!
Frits van Eeden - Giclée op doek, Koeien trio 2

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Jeroen Gerlofsma - Zeefdruk, Smak - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Jeroen Gerlofsma - Zeefdruk, Smak - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen92.5 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bollaert - Foto, Depth of Art Sanitation - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Bollaert - Foto, Depth of Art Sanitation - Ingelijst

Fotografie

TechniekDigitale Print
Afmetingen92.5 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Zeefdruk, Andalucia kopen? Bied vanaf 100!
Ronald Boonacker - Zeefdruk, Andalucia

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen70 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 1 - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 1 - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2008
TechniekEts
Afmetingen103 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Robin Noorda - Foto, Oude Gracht (Utrecht) - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!
Robin Noorda - Foto, Oude Gracht (Utrecht) - Ingelijst (Groot)

Fotografie

Jaartal2014
TechniekC-Print
Afmetingen103 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mark Verdoes - Giclée, India 7 kopen? Bied vanaf 35!
Mark Verdoes - Giclée, India 7

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2012
TechniekGiclée
Afmetingen88.5 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Robin Noorda - Foto, Oude Haven (Rotterdam) - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!
Robin Noorda - Foto, Oude Haven (Rotterdam) - Ingelijst (Groot)

Fotografie

Jaartal2014
TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tineke Looman - Zeefdruk, Power in Red - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Tineke Looman - Zeefdruk, Power in Red - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen110 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst