KVcollecties
  5. KVcollecties

KVcollecties

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

411 aangeboden items / 32183 verkochte items

Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Willem G.F. Jansen (1871-1949) Nederlands Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Alexander van Noort - Olieverf op doek, Sluis IJmuiden met rode vuurtoren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Alexander van Noort (1953) Nederlands Olieverf op doek, Sluis IJmuiden met rode vuurtoren - Ingelijst
Afmetingen44.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 250
1 bieding
J.A. Hesterman (jr.) - Olieverf op paneel, Dorp aan het IJsselmeer - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
J.A. Hesterman (jr.) (1877-1955) Nederlands Olieverf op paneel, Dorp aan het IJsselmeer - Ingelijst
Afmetingen43.5 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250
Jaap Wigersma - Olieverf op doek, Kerk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Jaap Wigersma (1877-1957) Nederlands Olieverf op doek, Kerk - Ingelijst
Afmetingen80.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Jan Bevort - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Jan Bevort (1917-1996) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen80.5 x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Piet Schipperus (1840-1929) Nederlands Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
Afmetingen37 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Henk Kuijpers - Zeefdruk, Kalami - Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Henk Kuijpers (1958) Nederlands Zeefdruk, Kalami - Ingelijst
Afmetingen92 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Mark Verdoes - Giclée, Splinter Tekst - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Giclée, Splinter Tekst - Ingelijst
TechniekGiclée
Afmetingen78 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jeroen Gerlofsma - Zeefdruk, Aap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Jeroen Gerlofsma (1974) Nederlands Zeefdruk, Aap - Ingelijst
Afmetingen93 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Arthur Bernard - Zeefdruk, Three in Red - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Arthur Bernard (1939) Nederlands Zeefdruk, Three in Red - Ingelijst
Afmetingen63 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Arthur Bernard - Zeefdruk, Couple - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Arthur Bernard (1939) Nederlands Zeefdruk, Couple - Ingelijst
Afmetingen63 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Espen Hagen - Zeefdruk, Geronimo - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Zeefdruk, Geronimo - Ingelijst
Afmetingen93 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Ronald Tolman - Ets, Optocht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ets, Optocht - Ingelijst
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen83 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Arjenne Fakkel - Houtsnede, Wat is het fijn ... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Arjenne Fakkel (1969) Nederlands Houtsnede, Wat is het fijn ... - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen78 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Ans van Dijk - Zeefdruk, Osizweni - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Ans van Dijk (1962) Nederlands Zeefdruk, Osizweni - Ingelijst
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Mark Verdoes - Zeefdruk, Zonder titel VI- Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel VI- Ingelijst
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Theo Onnes - Zeefdruk, Eva - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Onnes (1957) Nederlands Zeefdruk, Eva - Ingelijst
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Espen Hagen - Zeefdruk, Indian Bolivian III - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Zeefdruk, Indian Bolivian III - Ingelijst
Afmetingen63 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Kees Slegt - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Kees Slegt (1946) Nederlands Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen59 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Piotr Konkel - Zeefdruk, Zonder titel II - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Zeefdruk, Zonder titel II - Ingelijst (Groot)
Afmetingen128 x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Tilly Wils - Zeefdruk, Papavers II - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Tilly Wils (1949) Nederlands Zeefdruk, Papavers II - Ingelijst (Groot)
Afmetingen113 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Tilly Wils - Zeefdruk, Papavers - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Tilly Wils (1949) Nederlands Zeefdruk, Papavers - Ingelijst (Groot)
Afmetingen113 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Yvonne Zomerdijk - Zeefdruk, Darjeeling lady - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Yvonne Zomerdijk (1973) Nederlands Zeefdruk, Darjeeling lady - Ingelijst
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Gerard 't Hart - Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Jacob Herskind - Zeefdruk, Esso - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jacob Herskind (1958) Deens Zeefdruk, Esso - Ingelijst
Afmetingen88 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Arthur Bernard - Zeefdruk, Standing alone - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Arthur Bernard (1939) Nederlands Zeefdruk, Standing alone - Ingelijst
Afmetingen73 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Meertje Kaal - Zeefdruk, Odysseus boot I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Meertje Kaal (1930-2016) Nederlands Zeefdruk, Odysseus boot I - Ingelijst
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Henk van Vessem - Zeefdruk, A day full of colours - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zeefdruk, A day full of colours - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Henk van Vessem - Zeefdruk, Wolkloos blauw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zeefdruk, Wolkloos blauw - Ingelijst
Afmetingen88 x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Tineke Dijkstra - Foto, Bus I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Tineke Dijkstra (1960) Nederlands Foto, Bus I - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen77.5 x 93 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 40
Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Leentje Linders (1942) Nederlands Kleurenets, Apollo Thirteen 2 - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen103 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Gerard 't Hart - Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Afmetingen82.5 x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Bert Houweling - Foto, Santorini IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bert Houweling (1949) Nederlands Foto, Santorini IV - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50