Willem G.F. Jansen (1871-1949) Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 41 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 150