WilDijkstra
  5. WilDijkstra

WilDijkstra

Lid sinds 2021 / Sommelsdijk, Nederland

6 aangeboden items / 12 verkochte items

6 aangeboden items door deze verkoper
Niet of onleesbaar gesigneerd - Masker kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Masker

Geplaatst doorWilDijkstra

Afmetingen78 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Maskers kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Maskers

Beeld / Object

Geplaatst doorWilDijkstra

TechniekHout
Afmetingen97.5 cm x 14 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Het laatste Avondmaal kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Het laatste Avondmaal

Beeld / Object

Geplaatst doorWilDijkstra

TechniekVerbronsd
Afmetingen31.5 cm x 46 cm x 4.5 cm (h x b x d)
Niet of onleesbaar gesigneerd - De salontafel kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - De salontafel

Design

Geplaatst doorWilDijkstra

Jaartal1962
Afmetingen40 cm x 59.5 cm x 0 cm (h x b x d)

Dick de Vries - Nederlandse Waterwegen Wandborden kopen? Bied vanaf 30!
Dick de Vries - Nederlandse Waterwegen Wandborden

Beeld / Object

Geplaatst doorWilDijkstra

TechniekKeramiek
Afmetingen3 cm x 19 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Ludwig Muninger - Beschilderde WandBorden kopen? Bied vanaf 30!
Ludwig Muninger - Beschilderde WandBorden

Beeld / Object

Geplaatst doorWilDijkstra

TechniekKeramiek
GesigneerdHandgesigneerd