walkonart
  5. walkonart

walkonart

Lid sinds 2024 / ZULTE, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Antoine Poupel - De Kruisiging 1692 kopen? Bied vanaf 500!
Antoine Poupel (1956) Nederlands De Kruisiging 1692
TechniekLitho
Afmetingen70 x 115 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Walter Brems - Stilte om ons heen kopen? Bied vanaf 350!
Walter Brems (1947) Belgisch Stilte om ons heen
TechniekLitho
Afmetingen80 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350