5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Joost Baljeu - Lichtruimte, zeefdruk (mooi ingelijst) - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 390!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Lichtruimte, zeefdruk (mooi ingelijst) - Laatste keer!
Afmetingen 42 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 390
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Anton Heyboer - audio 4x kopen? Bied vanaf 50!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands audio 4x
Techniek Overig
Afmetingen 12 x 14 x 1 cm (h x b x d)
€ 50
Direct kopen
Theo Beerendonk - Jaren 60 erotische gemengde techniek op papier "Voloptueus naakt" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Jaren 60 erotische gemengde techniek op papier "Voloptueus naakt" - gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 39
Direct kopen
Corneille - Femme Heureuse kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme Heureuse
Afmetingen 62 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 310!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Gouache (1965) - Nieuw ingelijst.
Techniek Gouache
Afmetingen 47 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 310
Direct kopen
Jan Cremer - Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001). kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001).
Afmetingen 121 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Ger Lataster - Engel boven tafel (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Engel boven tafel (Groot)
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Simon Vinkenoog - Louter Genieten kopen? Bied vanaf 60!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Louter Genieten
Techniek Serie/Box
Afmetingen 46 x 45 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Afmetingen 44 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Ru van Rossem - Jongen met haan 8/25 kopen? Bied vanaf 100!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Jongen met haan 8/25
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Corneille - 1978 De mooie Georgiër kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1978 De mooie Georgiër
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Cees Kortlang - Blue Yearning kopen? Bied vanaf 40!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Blue Yearning
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Armando - Der Baum kopen? Bied vanaf 30000!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Der Baum
Afmetingen 200 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30.000
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Afmetingen 50 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Corneille - Le baobab, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Corneille - La reine du monde, litho kopen? Bied vanaf 275!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Constant - 'Het Verhoor [I]' kopen? Bied vanaf 400!
Constant (1920-2005) Nederlands 'Het Verhoor [I]'
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Anton Rooskens - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 850!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 28 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Anton Rooskens - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1475!
Techniek Gouache
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 1.475
Direct kopen
Lucebert - abstract cobra figuur kopen? Bied vanaf 1950!
Lucebert (1924-1994) Nederlands abstract cobra figuur
Techniek Gouache
Afmetingen 68 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.950
Direct kopen
Lucebert - Cobra figuur kopen? Bied vanaf 750!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Cobra figuur
Techniek Gouache
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Corneille - Parole de chair - map met 3 gesigneerde litho’s en tekstbladen kopen? Bied vanaf 599!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Parole de chair - map met 3 gesigneerde litho’s en tekstbladen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Corneille - Eveil, litho, 66x51 cm, gesigneerd, 1971 kopen? Bied vanaf 290!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Eveil, litho, 66x51 cm, gesigneerd, 1971
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 290
Direct kopen
Lucebert - zonder titel 81.XI.15 kopen? Bied vanaf 745!
Lucebert (1924-1994) Nederlands zonder titel 81.XI.15
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 745
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.400
Direct kopen
Techniek Tijdschrift
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Corneille - Terragravure: 'Witte vogel' (2000) kopen? Bied vanaf 850!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Terragravure: 'Witte vogel' (2000)
Techniek Terragravure
Afmetingen 68 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 295!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho 1974 - Nieuw ingelijst.
Afmetingen 73 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Karel Appel - abstracte compositie nr 6 ( Der Spiegel , KÖln, 1961) met nieuwe lijst! kopen? Bied vanaf 625!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands abstracte compositie nr 6 ( Der Spiegel , KÖln, 1961) met nieuwe lijst!
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 625
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 175
Direct kopen
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 775
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Corneille - Banlieue, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Banlieue, litho (netjes ingelijst)
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Unteilbares Teil, litho
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Armando - Giclee: der Baum - 2013 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: der Baum - 2013
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Direct kopen
Armando - Armando - Giclee: der Baum - 2013 kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - Giclee: der Baum - 2013
Techniek Giclée
Afmetingen 48 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 29.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 30.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen