5. Pop Art

Pop Art

Opgericht in 1950

Pop Art

Pop Art is een afkorting voor Popular Art, wat ontstond in Amerika en het Verenigd Koninkrijk dat werd geïnspireerd door de consumptiemaatschappij en de populaire cultuur. Aan het begin van de jaren vijftig hield de Independent Group in Londen zich al bezig met populaire cultuur, en de mogelijkheid daar kunst uit te maken. In Amerika verwerkten neodada en performancekunstenaars ookal producten uit de consumptiemaatschappij. Vooral reclame, grafische vormgeving en productontwerp hadden een sterke aantrekkingskracht. Hieruit ontwikkelde zich dan ook de Pop Art stroming. Binnen Pop Art wordt dan ook veel gebruik gemaakt van producten uit het alledaagse leven. De stroming kan worden gezien als reactie op het abstract expressionisme. Voor Pop Art kunstenaars is emotie namelijk minder belangrijk. Het gebrek aan sociaal commentaar en politieke kritiek verbond Pop Art met andere kunstvormen uit dezelfde periode, zoals het minimalisme en postpainterly abstraction. Via tentoonstellingen werd Pop Art verspreid door de Verenigde Staten en de rest van Europa.

Gerhard Richter - Merlin kopen? Bied vanaf 120!
Gerhard Richter (1932) Duits Merlin
TechniekOffset
Afmetingen117 x 117 cm (h x b)
€ 120
Christo - Christo The Umbrellas kopen? Bied vanaf 59!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Christo The Umbrellas
TechniekOffset
Afmetingen49 x 51 cm (h x b)
€ 59
Patrick NAGEL - Kleurenzeefdruk ZONDER TITEL uit 1985 kopen? Bied vanaf 129!
Patrick NAGEL (1945-1984) Amerikaans Kleurenzeefdruk ZONDER TITEL uit 1985
Afmetingen63 x 60 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 129
Afmetingen63 x 60 cm (h x b)
€ 129
Gerhard Richter - D. G. Plakate kopen? Bied vanaf 120!
Gerhard Richter (1932) Duits D. G. Plakate
TechniekOffset
€ 120
TechniekOffset
Afmetingen49 x 51 cm (h x b)
€ 59
Gerhard Richter - Seestück (Gegenlicht) - Ausstellung Plakate kopen? Bied vanaf 70!
Gerhard Richter (1932) Duits Seestück (Gegenlicht) - Ausstellung Plakate
TechniekOffset
Afmetingen70 x 70 cm (h x b)
€ 70
Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s kopen? Bied vanaf 420!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen22.8 x 31.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 420
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 90!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010
TechniekOffset
Afmetingen82 x 54 cm (h x b)
€ 90
Marcel Plancke van der - "Metalen Spiralen" kopen? Bied vanaf 150!
Marcel Plancke van der (1943) Belgisch "Metalen Spiralen"
Afmetingen90 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jim Dine - Kleurenoffset-litho--- Affiche: HEART uit 1983 kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine (1935) Amerikaans Kleurenoffset-litho--- Affiche: HEART uit 1983
TechniekOffset
Afmetingen80 x 54 cm (h x b)
€ 55
Allen Jones - Nieuw horloge kopen? Bied vanaf 50!
Allen Jones (1937) Brits Nieuw horloge
TechniekKunststof
Afmetingen10 x 5.5 x 7 cm (h x b x d)
€ 50
Roy Lichtenstein - and 14 others complete set "Against Apartheid," kopen? Bied vanaf 300!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans and 14 others complete set "Against Apartheid,"
TechniekLitho
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
€ 300
Afmetingen63 x 60 cm (h x b)
€ 129
Christo - Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA 1958-1991 in Barcelona kopen? Bied vanaf 55!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA 1958-1991 in Barcelona
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: STILLLIVE uit 1979 (zeer zeldzaam kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine (1935) Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: STILLLIVE uit 1979 (zeer zeldzaam
TechniekOffset
Afmetingen63 x 80 cm (h x b)
€ 55
Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983 kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine (1935) Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983
TechniekOffset
Afmetingen80 x 54 cm (h x b)
€ 55
Allen Jones - Shoe box kopen? Bied vanaf 420!
Allen Jones (1937) Brits Schoenendoos
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 420
Arman - Amnesty International kopen? Bied vanaf 85!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Amnesty International
TechniekLitho
Afmetingen73 x 51 cm (h x b)
€ 85
Christo - & Jeanne-Claude, Wrapped Trees, XXL-Card + Stoffstück kopen? Bied vanaf 200!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans & Jeanne-Claude Ingepakte Reichstag XXL-kaart + stukje stof
Afmetingen22 x 31 x 2 cm (h x b x d)
€ 200
Roy Lichtenstein - Roy Lichtenstein kopen? Bied vanaf 100!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans Roy Lichtenstein
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 31 cm (h x b)
€ 100
Mimmo Rotella - Elvis Presley - Blue Hawaii kopen? Bied vanaf 395!
Mimmo Rotella (1918-2006) Italiaans Elvis Presley - Blue Hawaii
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
David Hockney - The Lathe And Fire kopen? Bied vanaf 1600!
David Hockney (1937) Engels The Lathe And Fire
TechniekEts
Afmetingen80 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.600
Willem Heesen - Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 135!
Willem Heesen (1925-2007) Nederlands Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd
TechniekGlas
Afmetingen19 x 12 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 135
Willem Heesen - Uniek rond glazen object, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 240!
Willem Heesen (1925-2007) Nederlands Uniek rond glazen object, handgesigneerd
TechniekGlas
GesigneerdHandgesigneerd
€ 240
Jeff Koons - Porcelaine plate Balloon dog red kopen? Bied vanaf 8500!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Porcelaine plate Balloon dog red
TechniekKeramiek
Afmetingen25 x 25 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 8.500
Andy Warhol - Hermann Hesse kopen? Bied vanaf 2499!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Herman Hessen
TechniekOffset
Afmetingen92 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.499
Mimmo Rotella - Kat op een heet zinken dak kopen? Bied vanaf 900!
Mimmo Rotella (1918-2006) Italiaans Kat op een heet zinken dak
TechniekLitho
Afmetingen78 x 58 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 900
Jeff Koons - "Puppy" - limited edition sculpture from 1998 kopen? Bied vanaf 6250!
Jeff Koons (1955) Amerikaans "Puppy" - limited edition sculpture from 1998
TechniekKeramiek
Afmetingen44.5 x 26.7 x 44.5 cm (h x b x d)
€ 6.250
Marte Roling - * Prijs Verlaagd * Snake kunststof op metaal. kopen? Bied vanaf 175!
Marte Roling (1939) Nederlands * Prijs Verlaagd * Snake kunststof op metaal.
TechniekOverig
Afmetingen42 x 90 x 0.3 cm (h x b x d)
Gewicht2600 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Wolf Vostell - Against Apartheid kopen? Bied vanaf 50!
Wolf Vostell (1932-1998) Duits Against Apartheid
TechniekOffset
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
€ 50
Christo - and Jeanne-Claude - Surrounded Islands - Leporello 2009 kopen? Bied vanaf 1490!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans en Jeanne-Claude - Omringde eilanden - Leporello 2009
TechniekOverig
Afmetingen32 x 175 x 0.1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.490
Christo - Project : 1984 - 1991 - Location : USA "The Yellow Umbrellas " kopen? Bied vanaf 50!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Project : 1984 - 1991 - Location : USA "The Yellow Umbrellas "
TechniekLitho
Afmetingen49 x 51 cm (h x b)
€ 50
Christo - Project : 1984 - 1991 - Location : Ibaraki Japan "The Blue Umbrellas - Japan" kopen? Bied vanaf 50!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Project : 1984 - 1991 - Location : Ibaraki Japan "The Blue Umbrellas - Japan"
TechniekLitho
Afmetingen49 x 51 cm (h x b)
€ 50
Ronald B. Kitaj - The Romance of the Civil Service kopen? Bied vanaf 450!
Ronald B. Kitaj (1932-2007) Amerikaans The Romance of the Civil Service
Afmetingen120 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Christo - Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd- kopen? Bied vanaf 500!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd-
TechniekLitho
Afmetingen113 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Pol Mara - For a day dream kopen? Bied vanaf 900!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch For a day dream
TechniekAquarel
Afmetingen125 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 900
Mimmo Rotella - Marilyn - collage en litho kopen? Bied vanaf 375!
Mimmo Rotella (1918-2006) Italiaans Marilyn - collage en litho
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen52 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Valerio Adami - 3 grote kleurenlitho's in hardcover kunstboek (Bruckmann) met œuvrecatalogus) kopen? Bied vanaf 65!
Valerio Adami (1935) Italiaans 3 grote kleurenlitho's in hardcover kunstboek (Bruckmann) met œuvrecatalogus)
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 29 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 65
Mimmo Rotella - Marilyn - Il Mito - Collage kopen? Bied vanaf 375!
Mimmo Rotella (1918-2006) Italiaans Marilyn - Il Mito - Collage
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen52 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Andy Warhol - GROOT- Tekening in stift & CoA / Nummer Andy Warhol Art Authentication Board Inc kopen? Bied vanaf 8900!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans GROOT- Tekening in stift & CoA / Nummer Andy Warhol Art Authentication Board Inc
TechniekStift
Afmetingen120 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 8.900
Roy Lichtenstein - Woman in Bath kopen? Bied vanaf 100!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans Woman in Bath
Afmetingen91 x 91 cm (h x b)
€ 100
Andy Warhol - Zeefdruk Hans Christian Andersen FS II 397 - genummerd + CoA kopen? Bied vanaf 8900!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Zeefdruk Hans Christian Andersen FS II 397 - genummerd + CoA
Afmetingen107 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 8.900
Andy Warhol - Zeefdruk, Marilyn - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Zeefdruk, Marilyn - Ingelijst
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 2.390
Andy Warhol - Zeefdruk, The Witch - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Zeefdruk, The Witch - Ingelijst
IngelijstIngelijst
€ 2.390
Christo - and Jeanne-Claude - Silbergelatine-Vintage-Print - Running Fence 1976 kopen? Bied vanaf 849!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans en Jeanne-Claude - Silbergelatine-vintage-print - Running Fence 1976
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen31 x 31 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 849