5. Pop Art

Pop Art

Opgericht in 1950

Pop Art

Pop Art is een afkorting voor Popular Art, wat ontstond in Amerika en het Verenigd Koninkrijk dat werd geïnspireerd door de consumptiemaatschappij en de populaire cultuur. Aan het begin van de jaren vijftig hield de Independent Group in Londen zich al bezig met populaire cultuur, en de mogelijkheid daar kunst uit te maken. In Amerika verwerkten neodada en performancekunstenaars ookal producten uit de consumptiemaatschappij. Vooral reclame, grafische vormgeving en productontwerp hadden een sterke aantrekkingskracht. Hieruit ontwikkelde zich dan ook de Pop Art stroming. Binnen Pop Art wordt dan ook veel gebruik gemaakt van producten uit het alledaagse leven. De stroming kan worden gezien als reactie op het abstract expressionisme. Voor Pop Art kunstenaars is emotie namelijk minder belangrijk. Het gebrek aan sociaal commentaar en politieke kritiek verbond Pop Art met andere kunstvormen uit dezelfde periode, zoals het minimalisme en postpainterly abstraction. Via tentoonstellingen werd Pop Art verspreid door de Verenigde Staten en de rest van Europa.

Andy Warhol - Gele Koe kopen? Bied vanaf 75!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Gele Koe
Techniek Offset
Afmetingen 85 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Pol Mara - Dame kopen? Bied vanaf 75!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch Dame
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Richard Artschwager - zeefdruk Face kopen? Bied vanaf 100!
Richard Artschwager (1924-2013) Amerikaans zeefdruk Face
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Arman - Colère de Violons Bleus -litho - 1974 - 85/100 kopen? Bied vanaf 350!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Colère de Violons Bleus -litho - 1974 - 85/100
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Pol Mara - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 700!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 135 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Mimmo Rotella - Marilyn Bellezza Eterna/Mercedes-Benz 300 SEL (W109) 1968/72 kopen? Bied vanaf 75!
Mimmo Rotella (1918-2006) Italiaans Marilyn Bellezza Eterna/Mercedes-Benz 300 SEL (W109) 1968/72
Techniek Offset
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
€ 75
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MARILYN MONROE uit 1993 kopen? Bied vanaf 89!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Kleurenoffset-litho MARILYN MONROE uit 1993
Techniek Offset
Afmetingen 65 x 65 cm (h x b)
€ 89
Christo - The Mastaba of Abu Dhabi – 2 art cards kopen? Bied vanaf 380!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Mastaba of Abu Dhabi – 2 art cards
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Christo - und Jeanne-Claude - The Pont Neuf Wrapped, Paris, 1975 - 85 kopen? Bied vanaf 199!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans en Jeanne-Claude - Ingepakte Reichstag
Techniek Offset
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Christo - und Jeanne-Claude - The Umbrellas, Japan - USA, 1984 - 91 kopen? Bied vanaf 149!
Techniek Offset
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 90!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010
Techniek Offset
Afmetingen 82 x 54 cm (h x b)
€ 90
Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983 (zeldzaam) kopen? Bied vanaf 59!
Jim Dine (1935) Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983 (zeldzaam)
Techniek Offset
Afmetingen 80 x 54 cm (h x b)
€ 59
Techniek Offset
Afmetingen 65 x 65 cm (h x b)
€ 89
Willem Heesen - Vaas uit de Rosetta-serie (1968) kopen? Bied vanaf 15!
Willem Heesen (1925-2007) Nederlands Vaas uit de Rosetta-serie (1968)
Afmetingen 20 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 15
Andy Warhol - Published by te Neues Publishing company, 1993 New York, printed in Germany" kopen? Bied vanaf 50!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Published by te Neues Publishing company, 1993 New York, printed in Germany"
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jeff Koons - Fotografie, signiert kopen? Bied vanaf 210!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Foto, gesigneerd
Techniek C-Print
Afmetingen 22.5 x 20.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Tony Cragg - Skulpturen - Fotografie, signiert kopen? Bied vanaf 170!
Tony Cragg (1949) Engels Duits Sculpturen - fotografie, gesigneerd
Techniek C-Print
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 170
Jim Dine - PLAKAT GALERIE KAMMER kopen? Bied vanaf 100!
Jim Dine (1935) Amerikaans POSTER WALKER ART CENTER 1984 groot formaat
Techniek Offset
Afmetingen 97 x 64 cm (h x b)
€ 100
David Hockney - Monumentaal boek (Duits) & special Kunstschrift kopen? Bied vanaf 50!
David Hockney (1937) Engels Monumentaal boek (Duits) & special Kunstschrift
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 25 cm (h x b)
€ 50
Pol Mara - For a day dream kopen? Bied vanaf 499!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch For a day dream
Techniek Aquarel
Afmetingen 125 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Andy Warhol - Daisies Vaas by Rosenthal kopen? Bied vanaf 50!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Daisies Vaas by Rosenthal
Techniek Overig
Afmetingen 22 x 23 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht 2300 g
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Techniek Overig
Gewicht 2300 g
€ 50
Andy Warhol - Daisies Vaas by Rosenthal kopen? Bied vanaf 40!
Techniek Overig
Afmetingen 40 x 24 x 24 cm (h x b x d)
Gewicht 5400 g
€ 40
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 95!
Techniek Offset
Afmetingen 82 x 54 cm (h x b)
€ 95
Christo - Kleurenoffset-litho. Affiche OBRA 1958-1991 in Barcelona kopen? Bied vanaf 55!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche OBRA 1958-1991 in Barcelona
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Jeff Koons - Ingelijste foto: Michael Jackson en Bubbles - 2012 kopen? Bied vanaf 375!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Ingelijste foto: Michael Jackson en Bubbles - 2012
Techniek C-Print
Afmetingen 37 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Jim Dine - LILA ACHESON WALLACE WING kopen? Bied vanaf 100!
Techniek Offset
Afmetingen 94 x 71 cm (h x b)
€ 100
Jim Dine - " FIVE THEMES " Minnesota Watercolor . 1985 kopen? Bied vanaf 100!
Techniek Offset
Afmetingen 86 x 60 cm (h x b)
€ 100
Jim Dine - PLAKAT WALKER ART CENTER 1984 Großformat kopen? Bied vanaf 100!
Techniek Offset
Afmetingen 102 x 62 cm (h x b)
€ 100
Christo - Offset poster op dik papier - Gesigneerd - 1999 kopen? Bied vanaf 125!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Offset poster op dik papier - Gesigneerd - 1999
Techniek Offset
Afmetingen 34 x 99 cm (h x b)
€ 125
Christo - and Jeanne-Claude - Surrounded Islands - Leporello 2009 kopen? Bied vanaf 1250!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans en Jeanne-Claude - Omringde eilanden - Leporello 2009
Techniek Overig
Afmetingen 32 x 175 x 0.1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Horst Antes - figuur (sc8) kopen? Bied vanaf 250!
Horst Antes (1936) Duits figuur (sc8)
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Andy Warhol - uit 1989 & Pop Art uit 1992 (240 pp) kopen? Bied vanaf 40!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans uit 1989 & Pop Art uit 1992 (240 pp)
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
€ 40
Christo - and Jeanne-Claude - Silbergelatine-Vintage-Print - Running Fence 1976 kopen? Bied vanaf 699!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans en Jeanne-Claude - Silbergelatine-vintage-print - Running Fence 1976
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 31 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 699
David Hockney - Affiche Paleis voor Schone Kunsten, Brussel kopen? Bied vanaf 115!
David Hockney (1937) Engels Affiche Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Techniek Offset
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
€ 115
Claes Oldenburg - Drawings in the Whitney Museum of American Art - Hardcover kopen? Bied vanaf 20!
Claes Oldenburg (1929-2022) Amerikaans Zweeds Drawings in the Whitney Museum of American Art - Hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 27.5 x 23 cm (h x b)
€ 20
Christo - Surrounded Islands – gesigneerde artcard + 1 met origineel stofstuk kopen? Bied vanaf 380!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Surrounded Islands – gesigneerde artcard + 1 met origineel stofstuk
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Peter Phillips - Eliminator ----uit 1975 kopen? Bied vanaf 200!
Peter Phillips (1939) Engels Eliminator ----uit 1975
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
David Hockney - The Diver kopen? Bied vanaf 175!
David Hockney (1937) Engels The Diver
Techniek Offset
Afmetingen 101 x 64 cm (h x b)
€ 175
Andy Warhol - Zeefdruk Hans Christian Andersen FS II 397 - genummerd + CoA kopen? Bied vanaf 8900!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Zeefdruk Hans Christian Andersen FS II 397 - genummerd + CoA
Afmetingen 107 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 8.900
Andy Warhol - Zeefdruk, The Witch - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Zeefdruk, The Witch - Ingelijst
Ingelijst Ingelijst
€ 2.390
Andy Warhol - Zeefdruk, Marilyn - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Zeefdruk, Marilyn - Ingelijst
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 2.390
David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!
David Hockney (1937) Engels The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 82 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 6.900
Christo - Valley Curtain , Colorado, 1970 - 72, gesigneerde dubbele Art Card & boek kopen? Bied vanaf 385!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Valley Curtain , Colorado, 1970 - 72, gesigneerde dubbele Art Card & boek
Techniek Offset
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 385
Robert Indiana - UNIEK Zeefdruk HOPE (Naples) - Setup I/I versie !!! Gesigneerd & Ingelijst kopen? Bied vanaf 5800!
Robert Indiana (1928-2018) Amerikaans UNIEK Zeefdruk HOPE (Naples) - Setup I/I versie !!! Gesigneerd & Ingelijst
Afmetingen 98 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 5.800
Andy Warhol - Neon LED "FLOWERS" -genummerde editie + CoA ©/®/™ The Andy Warhol Foundation kopen? Bied vanaf 489!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Neon LED "FLOWERS" -genummerde editie + CoA ©/®/™ The Andy Warhol Foundation
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 52 x 52 x 5.5 cm (h x b x d)
€ 489
Robert Indiana - Jo the Loiterer - Litho uit Mother of Us All 1966, gesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 590!
Robert Indiana (1928-2018) Amerikaans Jo the Loiterer - Litho uit Mother of Us All
1966, gesigneerd & genummerd
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 590
Andy Warhol - Zeefdruk General Custers II.379- Special edition in blauw - Cowboys and Indians kopen? Bied vanaf 4800!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Zeefdruk General Custers II.379- Special edition in blauw - Cowboys and Indians
Afmetingen 105 x 105 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 4.800
Andy Warhol - Neon LED MARILYN -genummerde editie + CoA ©/®/™ The Andy Warhol Foundation kopen? Bied vanaf 539!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Neon LED MARILYN -genummerde editie + CoA ©/®/™ The Andy Warhol Foundation
Techniek Gemengde Techniek
€ 539