Aart Roos - kind in box + monografie

Aart Roos - kind in box + monografie kopen? Bied vanaf 20!
Aart Roos - kind in box + monografie kopen? Bied vanaf 20!Aart Roos - kind in box + monografie kopen? Bied vanaf 20!Aart Roos - kind in box + monografie kopen? Bied vanaf 20!Aart Roos - kind in box + monografie kopen? Bied vanaf 20!Aart Roos - kind in box + monografie kopen? Bied vanaf 20!Aart Roos - kind in box + monografie kopen? Bied vanaf 20!Aart Roos - kind in box + monografie kopen? Bied vanaf 20!
  • Aart Roos (1919-2009)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1958
Techniek Pastel/Krijt
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 65 x 47 cm (h x b)
Passe-partout 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Krijttekening in zwarttonen. De tekening is opgenomen in de monografie over Aart Roos.  In 1959 werd zoon Martijn geboren Kindertekeningen van Martijn zouden in de jaren erna opduiken in schilderijen en tekeningen.

Het werk kan worden opgehaald in Stavoren of Amsterdam (Oostelijk havengebied). Parkeren geen probleem.
De termijn voor het ophalen is bij vooruitbetaling zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen. Verzending is ook mogelijk, wordt zorgvuldig verpakt en verstuurd.

Het werk verkeert in goede conditie. Monografie is nieuw (zit in cellofaan) Passepartout is wat sleets.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Stavoren, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 14,90
Naar België € 34,00
Naar Duitsland € 34,00
Europese Unie € 34,00
Wereldwijd € 120,00