Aart van Dobbenburgh - Winterdroom

Aart van Dobbenburgh - Winterdroom kopen? Bied vanaf 49!
Aart van Dobbenburgh - Winterdroom kopen? Bied vanaf 49!Aart van Dobbenburgh - Winterdroom kopen? Bied vanaf 49!Aart van Dobbenburgh - Winterdroom kopen? Bied vanaf 49!
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1943
Techniek Litho
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34.5 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst 52.5 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 31/40
Litho van Aart van Dobbenburgh. Getiteld ('Winterdroom'), genummerd en gesigneerd in potlood. Afbeelding is bevestigd op gele ondergrond. Zie foto's.

Binnen Nederland € 7,45
Naar België € 12,50
Naar Duitsland € 12,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Aart van Dobbenburgh (1899-1988)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (25)

Geplaatst door  ErwinKoster
Lid sinds 2021
141 verkochte items
Alle items (14)
42.5 cm
52.5 cm
28 cm
34.5 cm