Aat Veldhoen - Zittend naakt

Aat Veldhoen - Zittend naakt kopen? Bied vanaf 35!

Aat Veldhoen - Zittend naakt

Verkoopprijs: € 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  art-hm

Lid sinds 2021
7 verkochte items
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
Jaartal1964
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend
Mooie weergave rug aanzicht van een zittend naakte man.  Werk  genummerd X 64

Uiterste randen papier iets vergeeld. Prent verder geheel gaaf, gesigneerd in plaat X '64

Dit item is verkocht voor 126,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-01-2021 om 17:15
Eindtijd:31-01-2021 om 19:30

Biedingen (10):

herman75
31 jan. / 19:24
€ 110
Wybe
31 jan. / 19:19
€ 100
herman75
31 jan. / 19:19
€ 90
Wybe
31 jan. / 19:10
€ 80
herman75
31 jan. / 19:10
€ 70
Wybe
31 jan. / 19:09
€ 60
herman75
31 jan. / 19:09
€ 50
Wybe
28 jan. / 12:10
€ 45
Mies1110
23 jan. / 20:25
€ 40
jeanettederover
23 jan. / 14:34
€ 35