Ab Steenvoorden - Doosje - Ets

Ab Steenvoorden - Doosje - Ets kopen? Bied vanaf 25!
Ab Steenvoorden - Doosje - Ets kopen? Bied vanaf 25!Ab Steenvoorden - Doosje - Ets kopen? Bied vanaf 25!Ab Steenvoorden - Doosje - Ets kopen? Bied vanaf 25!Ab Steenvoorden - Doosje - Ets kopen? Bied vanaf 25!Ab Steenvoorden - Doosje - Ets kopen? Bied vanaf 25!
  • Ab Steenvoorden (1933-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Naakt
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 6.5 x 5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ets door Ab Steenvoorden
Voorstelling van een naakt in een doosje
Losbladig, beeldmaat 6.5x5, bladmaat 15.5x12
Gesigneerd en getiteld in potlood m.o.: 'A.Steenbergen - Doosje'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico