Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk van Achille. Nummer: 6/12. Jaar: 1987. Houtdruk van Rita Lentz.. Nummer: 6/12. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H110 x b57,5 cm. Afmetingen werk: H91,5 x b46cm. Herkomst: Collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 10-9-2017 om 22:55 |
Eindtijd | 16-9-2017 om 20:55 |