Achille - zeefdruk: landschap - 1987 - oplage 12 stuks - Verkocht

Achille - zeefdruk: landschap - 1987 - oplage 12 stuks kopen? Bied vanaf 75!
Achille - zeefdruk: landschap - 1987 - oplage 12 stuks kopen? Bied vanaf 75!Achille - zeefdruk: landschap - 1987 - oplage 12 stuks kopen? Bied vanaf 75!Achille - zeefdruk: landschap - 1987 - oplage 12 stuks kopen? Bied vanaf 75!Achille - zeefdruk: landschap - 1987 - oplage 12 stuks kopen? Bied vanaf 75!
  • Achille (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Achille. Nummer: 6/12. Jaar: 1987. Houtdruk van Rita Lentz.. Nummer: 6/12. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H110 x b57,5 cm. Afmetingen werk: H91,5 x b46cm. Herkomst: Collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:10-09-2017 om 22:55
Eindtijd:16-09-2017 om 20:55
Michalis
16 sep. / 13:28
€ 75