| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 124 x 124 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 38 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Monotype |
| Afmetingen | 95 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 9 x 3.5 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 73.96 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 53 x 67 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 33 x 41 cm (h x b) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 6 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 663 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 30.5 x 30.5 x 2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2050 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 67 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 41 x 44 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 32 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4107 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 73.5 x 93.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 32.5 x 40.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 138 x 104 x 96 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 10000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 70.5 x 70.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 57 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 39 x 20 x 17 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1710 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 27 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 90 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 32.5 x 36 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 14 x 15 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 15 x 11 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 368 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 87 x 112 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 94 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 80.5 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | IJzer |
| Afmetingen | 38 x 25 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 36 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 23 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2020 g |
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 35.5 x 35.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 48 x 64 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 120 x 150 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 45 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 22 x 14 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1688 g |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 47 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 26 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2304 g |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 88 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 76 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 52 x 77 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 64 x 48 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 51 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 24 x 8 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1340 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13.5 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2730 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 43 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 96 x 107 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 18 x 43.5 x 43.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 36 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Giclée |
| Afmetingen | 54 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |