Akke Sins - bloesem (1969) - Verkocht

Akke Sins - bloesem (1969) kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Akke Sins - bloesem (1969) kopen? Bied vanaf 60!Akke Sins - bloesem (1969) kopen? Bied vanaf 60!Akke Sins - bloesem (1969) kopen? Bied vanaf 60!Akke Sins - bloesem (1969) kopen? Bied vanaf 60!Akke Sins - bloesem (1969) kopen? Bied vanaf 60!Akke Sins - bloesem (1969) kopen? Bied vanaf 60!Akke Sins - bloesem (1969) kopen? Bied vanaf 60!Akke Sins - bloesem (1969) kopen? Bied vanaf 60!Akke Sins - bloesem (1969) kopen? Bied vanaf 60!Akke Sins - bloesem (1969) kopen? Bied vanaf 60!
  • Akke Sins (1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1969
Techniek Hout/Linosnede
Drager Japans Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 60

Mooie, zeldzame linosnede van deze Friese kunstenares.
Het werk zit losjes in de originele passepartout, en is daaruit eventueel makkelijk te verwijderen.
De conditie is goed, lichte verkleuring van het blad. Klein putje in het blad, zie laatste foto.

Afmeting werk: 56 x 43 cm, beeld: 54 x 39,5 cm; passepartout: 65 x 50 cm.

Sins studeerde aan de Academie St. Joost te Breda en aan de Jan van Eyckacademie, grafische afdeling, maakt grafisch werk, etsen, hout- en kopergravures en houtsneden; werk van haar bevindt zich in het Nederlands Postmuseum Den Haag en in de rijkscollectie.
Lichte verkleuring van het blad. Een klein deukje, naast de stam.
Binnen Nederland € 12,00