| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlithografie op papier, gesigneerd en genummerd
puntgaaf werk van Alpjhons Freijmuth.
vervaardigd in 1973
formaat : 81 x 61 cm.
oplage : 100 expl.
Kleurenlithografie
gesigneerd l.o.voluit en gedateerd 73
genummerd : 19 / 100 expl. l.o.
Nooit ingelijst geweest, aangetekend en verzekerd verzonden.
| Transport | |
| Garantie | |