Alphons Freijmuth - ingelijste grote litho in rood/blauw/groen/zwart
Omschrijving
Alphons Freijmuth (1940)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1988
Techniek
Litho
Drager
Papier
Stijl
Expressionistisch
Onderwerp
Figuren
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
70 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst
71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
134/145
Stevig blad, in zeer goede conditie. Los geplaatst achter achter glas, in een aluminium Barth lijst. Let op:
Verzending buitenland zonder lijst/gerold in een koker. Dit item wordt uitstekend verpakt.
Het glas is echter niet verzekerd.
Glasbreuk bij verzending is het risico van de koper.
Zeer Goed
In zeer goede gebruikte staat
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 22,50
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 20,00